فراجا گردشگری
معاون گردشگری اداره كل میراث فرهنگی همدان:

دعوتنامه ای برای حضور چینی ها در جشنواره همدان نفرستاده ایم

دعوتنامه ای برای حضور چینی ها در جشنواره همدان نفرستاده ایم به گزارش فراجا ایسنا/همدان معاون گردشگری اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به اینكه همدان بطور معمول میزبان توریستهای خارجی است، اظهار داشت: بعضی از تورهایی كه به ایران می آیند اگر فرصت ماندگاریشان زیاد باشد، به غرب كشور نیز سفر می كنند و تور تلفیقی با استان های همجوار دارند.


علی خاكسار در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه «ایران باشكوه» رویدادی ملی در چارچوب جشنواره زمستانی است، اظهار نمود: به دستور دكتر مونسان همدان باید میزبان رویدادی ملی در نیمه دوم سال می بود كه با برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد میزبان رویداد «ایران باشكوه» باشیم.
وی با تاكید بر اینكه مخاطب اصلی رویداد «ایران باشكوه» هموطنان هستند، اضافه كرد: گردشگر های خارجی و چینی هایی كه در تعطیلات خود به ایران سفر می كنند، از همدان و استان های همجوار مانند زنجان و كرمانشاه بازدید خواهند داشت، این برنامه با تبلیغات داخلی و رایزنی در سفارتخانه ایران در چین انجام شد و نمی توان گفت چینی ها حتما برای این رویداد به همدان آمده اند.
خاكسار با اشاره به اینكه از شروع رویداد «ایران باشكوه» دو تور چینی غرب كشور وارد همدان شده اند كه شامل تورهای ۱۵ و ۸ نفره بودند، اظهار داشت: این تورها بعد از یك شب اقامت در همدان از شهر رفته اند همین طور ما برای چینی ها هیچ برنامه ای نداریم و مانند بقیه گردشگران می توانند از تمام مناطق شهر بازدید داشته باشند.
وی نگرانی مردم از شیوع ویروس كرونا را كاملاً به جا دانست و اشاره كرد: سازمان ها و وزارتخانه های مرتبط اقدامات احتیاطی را در فرودگاه ها انجام می دهند و چون این ویروس در كل دنیا در حال پیشروی است، در ایران نیز كلیه آزمایشات در بدو ورود انجام می شود و اگر آلوده باشند اجازه ورود به كشور را نخواهند داشت.
خاكسار درانتها بیان كرد: این جشنواره همزمان با تعطیلات سال نوی چینی ها و بازدید آنها از شهرهای مختلف ایران است و صرفاً برای آنها برگزار نشده و ما هیچ دعوتنامه ای برای چینی ها نفرستاده ایم.
منبع:

1398/11/08
20:54:10
5.0 / 5
4434
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912