فراجا گردشگری

برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی راهنمایان گردشگری مازندران در آمل

برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی راهنمایان گردشگری مازندران در آمل به گزارش فراجا ایسنا/مازندران معاون گردشگری اداره كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی كارگری راهنمایان گردشگری مازندران در آمل اطلاع داد.


مهران حسنی شب گذشته در حاشیه این مجمع كه در هتل المپیك آمل برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت فعالیت راهنمایان گردشگری در جهت معرفی شایسته استان در تمام بخش ها اظهار داشت: به روز رسانی اطلاعات، برگزاری دوره های آموزشی ویژه راهنمایان گردشگری وتعامل موثر با دفاترخدمات سیاحتی و جهانگردی، جایگاه واقعی این قشر مهم را در صنعت رو به رشد گردشگری مشخص می كند.

وی با اشاره به تعامل بیشتر انجمن با اداره كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران خاطرنشان كرد: با برنامه ریزی و برگزاری نشست های فصلی در جهت حل معضلات و مشكلات اعضای آن می توان انجمنی پویا و جریان ساز را در استان شاهد بود.

معاون گردشگری اداره كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران تصریح كرد: با عنایت به برگزاری رویداد بین المللی ساری 2022 نقش راهنمایان گردشگری بعنوان سفیران فرهنگی كشور در تعامل با توریستهای خارجی در استان بسیار مهم بوده است.

به گزارش فراجا به نقل از ایسنا، گفتنی ست در این مجمع نامزدهای هیئت مدیره و بازرسی انجمن عرضه شدند و بعد از دریافت و شمارش آراء مرتضی حاجی زاده، محمد وطن خواه، بهنام موسوی، شكوفه صفری و سید فرشته رضوی با كسب بیشترین آرا بعنوان هیئت مدیره و علی صبوری بعنوان بازرس این انجمن انتخاب گردید.1398/09/25
14:44:46
5.0 / 5
4254
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912